Deníček

Hledám novou majitelku !

24. července 2010 v 16:55
Rozhodla jsem se že tento blog přenechám nějaké holčině která se o něj bude chtít starat!Kdo by měl zájem tak at napíše na můj email : leosenka.blog.cz@seznam.cz!Mám ale pravidla..
1.Blog nebubeš rušit
2.Budeš pokračovat v mé práci,takže ne že z blogu bude něco o Seleně a podobně!

K-O-N-E-C

19. dubna 2010 v 15:57
Už jsem se rozhodla.Končím s tímto blogem a nový si dělat nebudu.Blog rušit nebudu a jiného majitele taky nečekejte.Původ je ten že mě to tu nebaví.Náštěvnost je taky na h...o.Příjde mi to k ničemu jít někomu na jeho blog a zkopírovat si od něj nějakej obrázek a dát si ho na blog.A tak pořád dokolečka znova a znova.Kdyby aspon ta náštěvnost nějaká byla...SB si mě smažte.Je mi to moc líto že o vás příjdu.Na vaše blogy ale ve volném čase budu chodit pořád!Udělám ceny za SONB a už tu nic nového nebude.Zbohem!

Zrušila jsem rubriku celebrity

14. dubna 2010 v 20:33
Zrušila jsem rubriku celebrity.Koukala jsem se na komenty u různých celebrit a zjistila že se ani na jejich fotky nekoukáte,a já na celebrity taky nějak nejsem.Takže jsem ji úplně zrušila.Ale udělala jsem novou nápisy.Jak už jste si všimly tak už jsem do ní nějaký přidala..Taky jsem se rozhodla že články budu dělat více cute.Snad se vám to bude líbit!To asi vše , packo!

13.4.2010 // Úterý

13. dubna 2010 v 19:30
Dneska mi den začal teda fakt blbě.Ráno jsem byla ještě v 7:18 v noční košily a v 7:25 mi jezdí bus.Takže jsem si fofrem nachystala věci do školy oblékla jsem se a šla jsem.Se divím že jsem nic nezapoměla.Ve škole v poho , jako vždy.Kdyby to ráno bylo normal tak celkem nudný den..No to je vše , jdu se koukat na Faktor strachu.Pá , vaše leosenka =o)

Né to né !

10. dubna 2010 v 10:32
V  aktuálním seznamu SB se mi smazali odkazy na blogy mých SB!Zůstali jen přezdívky , boužel si nepomatuji ani polovinu adres takže je to aji dobrá zkouška pro SB.Aspon zjistím kdo ke mě chodí a kdo ne.Pokud někdo podle přezdívky pozná že je to i jeho sb prosím napište mi do kometářů jeho adresu..Tu jsou přezdívky : Ti co nemají u svého jména web tak mi ho prosím napište do komentářů!

Hlásím se..

9. dubna 2010 v 16:38
Moc se omlouvám SB že jsem tu zas nebila ale hlavně těm co se účastní soutěží!Nějaké informace k soutěžím : 1.) Sond - vyhodnocení v neděli , 2.) Sonf 1 kolo začne v sobotu.Jinak důvod proč jsem tu nebila je ten ža prostě nemám tolik času sedět před pc .A psali jsme ted samé písemky a ctvrtletky..A já jsem se potřebovala učit..

5.4.2010 & velikonoce

5. dubna 2010 v 18:38
Tak jak jste si užily velikonoce?Vymrskalo vás hodně kluků?Mě ani jeden!Byla jsem totiž byla v nemocnici , včera večer asi ve 22 hodin  se mi narodil bratranec!Tak jsme se na něho byli podívat..Je mazanej..a hezů.Dlouho jsem už neviděla žádný malý mimčo..tak po dlouhé době je nějaký v rodině.No jen škoda že se narodil včera a ne dneska..By byl na velikonoce =o) Jak jste se měli vy?
Nezapomente se zapojit do postřehovky , tady

Náštěvnost za minulý týden..

5. dubna 2010 v 9:01
Pondeli: 42
Utery: 76
Streda: 90
Ctvrtek: 65
Patek: 47
Sobota: 56
Nedele: 51

Celkem: 427

3.4.2010

3. dubna 2010 v 19:10
Dneska jsem udělala docela dost věcí..
Hlavní je asi ten desing..Nemohla jsem napřed pochopit jak se dělá umělecké prolínání takže to mi zabralo docela dost času než jsem to pochopila.Jak jsem se to naučila (podle DOST složitého návodu) a sháněla jsem šablony našla jsem návad kterej byl upa lehoučkej!Tak jsem byla nasraná..Byla jsem se segrou a s mamkou na zahrádce.Tak jsem tam vytrhávala trávu ze záhonků atd..Taky jsem si četla knížku..Na zahrádce jsme toho udělaly docela dost.No víc než jsme měli v plánu, takže jsem spokujená.Ted jsem si umyla hlavu a píšu vám článek aby jste se mi tu nenudily..No ode mě je to z dneška asi tak všechno , pá.Leosenka =o*

U-p-o-z-o-r-n-ě-n-í

3. dubna 2010 v 11:13
Chtěla bych vás upozornit na to že tento měsíc bude kontrola Spřátelených blogů - SB!Neřeknu vám kdy , protože to sama ještě ani nevím.Na blog vám to psát nebudu.Omlouvám jen ty blogy co mají pozastaveno nebo napsané na blogu že tu tento měsíc nebudou!

1.4.20110 & APRÍL

1. dubna 2010 v 13:39
Dneska je 1.4.2010 a to znamená že je APRÍL !
Tak co , už jste někoho nalapaly?
Já : Mamku , segru , babičku , a tatku =o)
Snad ještě někoho nalapám!
Já jsem se ještě nenalapala..

O-h-l-e-d-n-ě s-o-u-t-ě-ž-í

29. března 2010 v 12:08
Tak jsem se rozhodla , zanechám jen tipovačky,postřehovky a son?..Chtěla jsem založit novou soutěž (sonz) přihlásilo se 15 lidí a z toho jen 5 poslalo fotku mazlíčka...Takže jsem ji zrušila.Budete mít další příležitost se přihlásit do nové soutěže a to do sonf.Doufám že se někdo přihlásí..

Konec ...

28. března 2010 v 10:04
Ano tak už je konec pozastavení tohoto blogu!Myslela jsem si že to celej týden bez blogu nevydržím ale úplně v pohodě jsem to vydržela.A tímto vám chci říct že na blogu budu už jen na 50%Nečekejte mě tu v Pondělí a ve Středu.Jinak se budu snažit sem něco každý den přidávat.SB si rozdělím do skupinek kdy a jak moc je budu obíhat!Takže kdo stím nebude souhlasit tak at napíše do komentářů a já si ho ze Sb smažu!Dělám to proto že jsem si uvědomila že si život můžu užít víc venku,u knížky,věnovat se Dannymu atd. než sezením před Pc.Doufám že to pochopíte a nepříjdu o moc SB..

Pozastavení !

21. března 2010 v 18:06
Ano,dávám sem POZASTEVENÍ OD 22.3 - 28.3.2010!Důvodů je plno ale asi ty nejduležitější 3 jsou tyto :
1.)Nemám chut na blogaření!
2.)Malá náštěvnost!
3.)Není čas na obíh.SB a psaní článků atd..

Ale to jen možná..

20. března 2010 v 7:30
Přemýšlala jsem o rubrice soutěžě.A možná ji zruším.Zanechám jen ty větší soutěžě jako SON? a tak.Prostě nechápu k čemu ty menší soutěže jako postřehovky,písmenkády,bublinovky atd. jsou.Lidi je vyplnujou s donucením a ceny jim jsou stejnak k ničemu.Já se akorád dělám s diplomama a polovina si je stejně na blog nedá,tak co?Mebo nachám jen SON? a postřehovky ale ty nudný bleskovky a vymysli co si myslí stejně nikoho nebaví..Napište svůj názor do kometářů!Moc děkuju předem všem co napíšou!
 
 

Reklama